Porady dla pary młodej

Fotografia Ślubna Katowice - Porady Dla Pary Młodej

Porady dla pary młodej

Porady dla pary młodej

Sukces uroczystości ślubnej, tkwi w szczegółach i drobiazgach, o których panna młoda nawet nie wie. Nasze porady dla narzeczonych pomogą Ci zamienić ślubne kłopoty na znacznie bardziej proste i radosne, a ślub – niezapomniany.

Ważną rolą w wyglądzie panny młodej na profesjonalnie wykonanych  zdjęciach  odgrywa makijaż. Nie staram się powiedzieć, że bez makijażu będziesz wyglądać gorzej, po prostu profesjonalny makijaż pomoże lepiej Twojej twarzy współgrać ze światłem. Wcale nie musisz robić intensywnego makijażu, zupełności wystarczy naturalny i lekki.

W przypadku jeśli nie masz dużego jasnego pokoju i cały twój dom jest zajęty, ale chcesz żywe i jasne zdjęcia, można rozważyć wynajem pokoju hotelowego. Będziesz miała możliwość spokojnie spędzić poranne przygotowywania i nie martwić się o to, jak będą wyglądać zdjęcia.

Nie polecam wybierać dla pana młodego marynarki lub garnituru w drobne paski, drobną kratę. Na zdjęciu w zależności od odległości od kamery dane wzory mogą „razić” w oczy.

Nie zapominaj się uśmiechać podczas ceremonii w kościele. Fotograf ślubny w tym czasie nie będzie w stanie Ci o tym przypomnieć, a zdjęcia będą znacznie cieplejsze, jeśli będziecie na nich uśmiechnięte.

Nie musisz całkowicie zmieniać scenerii za pomocą dekoracji. Dodatki niech tylko pokazują koncepcję i dopełniają atmosferę. Pamiętaj, że najlepszym dekoratorem jest natura. Wybieraj więc wyjątkowo piękne miejsca: parki, ogrody botaniczne, góry itd.

Pomyśl o zaplanowaniu ślubu z wyprzedzeniem. W ten sposób będziesz miała więcej czasu do przygotowania ślubu. Wtedy wybierzesz najlepsze rozwiązania w stosunku jakości do ceny, bez zbędnego stresu i ram czasowych.

Nie oszczędzaj na usługach weedding plannera, który pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy.

Przygotuj listę piosenek, które będą wykonywane podczas wesela. Zaplanuj z narzeczonym, do jakie muzyki będziecie tańczyć pierwszy taniec.

Nie zapomnij zabrać ze sobą dodatkową parę butów. Po uroczystej ceremonii można zmienić buty i nikt nie zwróci na to uwagi, a Twoje nogi będą mogły się zrelaksować.